F.Bahçe Çekilirken Büyükekşi’nin Tepkisi

Maçın 2. dakikasında Galatasaray’ın golü sonrası Fenerbahçeli futbolcular soyunma odasına doğru yönelip sahadan çekildi. Hakem Volkan Bayarslan, Fenerbahçe’nin geri dönmeyeceğini anlayınca maçı tatil etti.

Fenerbahçe’nin sahadan çekilmesine en çok dikkat çeken tepki ise TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’den geldi. Büyükekşi’nin tribünde gülümsemesi sarı-lacivertli taraftarların tepkisini çekti.

Fenerbahçe’nin yedek kulübesinde sadece 4 futbolcu yer aldı. Maça U19 takımı ile çıkan sarı-lacivertlilerde teknik direktörlük koltuğunda ise Murat Zeki Göle oturdu.

Galatasaray ise ısınmaya Atatürk’ün fotoğrafının yer aldığı tişörtlerle çıktı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ise maçı tribünden takip etti. Galatasaraylı taraftarların Koç’a tezahüratlara tepki göstermesinin ardından sarı-lacivertli taraftarlar Koç’a destek tezahüratları yaparak yanlarına çağırdı. Koç da bu talebi geri çevirmeyerek taraftarların yanına gidip bir süre sohbet etti.

Fenerbahçe’nin sahadan çekilmesi ve Mehmet Büyükekşi’nin gülümsemesi futbol camiasında büyük yankı uyandırdı. TFF’nin bu olayla ilgili nasıl bir karar vereceği merak konusu.

Olayın bazı önemli noktaları:

Fenerbahçe, Galatasaray’a 1-0 yenik durumdayken sahadan çekildi.

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi’nin tribünde gülümsemesi tepkilere yol açtı.

Fenerbahçe’nin yedek kulübesinde sadece 4 futbolcu yer aldı.

Galatasaray, ısınmaya Atatürk’ün fotoğrafının yer aldığı tişörtlerle çıktı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaraylı taraftarların tezahüratlarına rağmen sarı-lacivertli taraftarlardan destek gördü.

Maç öncesi gerçekleştirilen seremonide iki takım oyuncuları birbirleriyle tokalaşmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x